forum.lorica.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pietrek
2010-03-24, 13:01
Stop islamizacji- akcja, misja, przesłanie.
Autor Wiadomość
Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 21:51   Stop islamizacji- akcja, misja, przesłanie.

http://niemeczetom.pl/

Wrzucam żebyście zapoznali się, i wiedzieli o co chodzi. Każdy ma naturalnie prawo mieć swoją opinię o tej akcji, ale wg. mnie bardzo ważne jest przede wszystkim INFORMOWANIE. Tchórzliwe polit- poprawne media robią co mogą, żeby zamilczeć temat na śmierć. Albo (sporadycznie) przedstawić go marginalnie i w świetle fałszywych danych. Pytani przeze mnie znajomi z Wa- wy najczęściej wogóle nie słyszeli o tym co się dzieje. Zatem- do Waszej wiadomości :) Pozdrawiam Łukasz.

Mam nadzieję, że trafiło do właściwego działu.

P.S.- polecam linka do dedykowanego tej stronie kanału youtube :)

Der eine stößt den Speer zum Mann
Der andere zum Fische dann

Szuan 

Wysłany: 2010-03-23, 22:05   

Do islamizacji trzeba dwojga - po pierwsze tego kto chce islamizować, a po drugie chętnych do islamizacji ;-) . A z tym drugim w Polsce mogą być problemy... Może i Niemcy mogą się czegoś obawiać (a może jednak nie, jak sądzę - jak na razie to więcej Turków się świecczy i laicyzuje niż Niemców przechodzi na Islam), my możemy być spokojni...

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 22:22   

Możemy być póki co względnie spokojni tylko dlatego, że ...Polska jest ubogim krajem. Ergo- mało atrakcyjnym dla imigrantów. Ale problem z islamizacją NIE polega na tym, że nagle pojawi się w Polsce brygada Hamasu z okrzykami "Allahu akbar!". Mało kto wie, ale np. niektóre miasta w Szwecji które dopiero 30[!] lat temu sprowadziły pierwszych muzułmańskich imigrantów, dziś mają dzielnice, do których boi się wejść policja. A ich arabscy mieszkańcy mają tak dowcipne pomysły, jak np. żeby nieliczni już szwedzcy mieszkańcy takiej dzielnicy płacili im "dżizya", islamski podatek dla niewiernych. To nie jest żart! Taki problem ma obecnie Malmö. Dla nich taka dzielnica to "Dar al- Islam", terytorium islamskie. Antyizraelska i propalestyńska demonstracja w centrum Sztokholmu [!] 2 lata temu zdemolowała całą ulicę, obrzuciła kamieniami policję i karetki. Pomyśl, 30 lat temu to bylaby dla Szwedów abstrakcja. O zamordowaniu Theo van Gogha, karykaturach Mahometa etc. pewnie słyszałeś. Ale o tym, że w GB dyskutowane jest wprowadzenie szaria', prawa islamskiego jako równoległego, pewnie nie?:) Zaś sponsorem meczetu w Wa- wie jest Arabia Saudyjska, czyli wahhabici- najbardziej skrajna i nietolerancyjna odnoga islamu, i jeden z największych sponsorów globalnego terroryzmu.

marian 
marian

Wysłany: 2010-03-23, 22:42   

Powolne gotowanie żaby?

Polski islam w wydaniu tatarskim odchodzi w przeszłość. Rząd dusz przejmuje desant z bliskiego wschodu. Wystarczy sprawdzić gdzie zdobywał szlify obecny polski mufti.

A co do chętnych do islamizacji to jednej strony import i pranie mózgów młodego pokolenia polskich Tatarów z drugiej "poszukiwacze duchowości" - wszak sam Santo Subito całował Koran.

A co do Turków, to Turcja jest od prawie 100 lat państwem świeckim. To nie Turcy tworzą muzułmańskie getta w Europie, żyją (wraz z licznymi żonami) z zasiłków w Szwecji i palą samochody we Francji.
Ostatnio zmieniony przez marian 2010-03-23, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

Szuan 

Wysłany: 2010-03-23, 22:42   

z tym meczetem za BlueCity to masz rację, ale jak na razie to kopa dostaje wspólnota muzułmańska z Wilanowa, która nie mogła się zmusić przez te wszystkie lata do zbudowania własnego meczetu ;-) . A powiedz mi drogi Armandzie co niby mamy zrobić aby nie powstawały u nas meczety albo przybywali emigranci z basenu Morza Śródziemnego? Bo mi osobiście nic do głowy nie przychodzi...

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 23:06   

Na pewno nie można im pozwolić na kolonizację Polski, i zastępowanie naszych standardów cywilizacyjnych swoim barbaricum. Czyli np. podrzędnym statusem kobiety, małżeństwami nieletnich, zakazem uczestnictwa dziewczynek w zajęciach WF i na pływalni, naciskami na lokalne wspólnoty w kwestii obyczajowości. To jest codzienność krajów zachodnich- we Francji trwała ostatnio wielka batalia w temacie burki (worek na kobietę z kratką) której Sarkozy wypowiedzial kategoryczne "veto". Liberalna Szwajcaria zakazała budowy meczetów. A my na pewno nie powinniśmy się zgodzić na meczet za pieniądze Saudów. Kraju który ma policję religijną [!], Al- Muttawijja, pełniącą rolę strażnika doktryny i obyczajności. Jakieś 10 lat temu zapaliła się tam szkoła dla dziewcząt. Al- Muttawijja odpędziła strażaków strzelając do nich, a dziewczynki spłonęły żywcem. Powód- były "nieprzyzwoicie ubrane", i nie można ich było wypuścić z budynku. Posiadanie Biblii lub krzyżyka w tym kraju oznacza poważne kłopoty- bodaj czy nie nawet karę śmierci. Oczywiście zakazane jest budowanie innych niż meczety światyń.
Należy zachować zasadę równoległości- dla przykładu, Putin nie pozwala Saudom budować w Rosji meczetów, bo w Arabii S. nie można wybudować cerkwi...

Przeczytaj proszę to:

http://warszawa.gazeta.pl...czytelnika.html

Ostatnio zmieniony przez Armand 2010-03-23, 23:22, w całości zmieniany 2 razy  

marian 
marian

Wysłany: 2010-03-23, 23:10   

Też zmieniłem.
;-)
Ostatnio zmieniony przez marian 2010-03-24, 01:51, w całości zmieniany 1 raz  

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 23:12   

Użyłem tego porównania dla hmm... przejrzystości wywodu :) Wiem co to jest "leyenda negra", i skąd się wzięła. A sama inkwizycja miała gorsze i lepsze czasy, to fakt.

marian 
marian

Wysłany: 2010-03-23, 23:13   

Hospody sochrani od takiej przejrzystości!

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 23:21   

Marianie, litości.. Ja tu o dżihadzie, nie Inkwizycji. Dobra- zmienię, a potem poprosimy ładnie moda o wyrzucenie wszystkiego poza wątkiem. A co do Turków- zlaicyzowani z zachodniej Turcji to nie są imigranci z Niemiec. Do Niemców przyjeżdżali całymi rodzinami biedacy z wiosek głównie wschodniej Turcji. Stąd niechęć do asymilacji, kurczowe trzymanie się tradycji, i wynaturzenia w rodzaju zabójstw "honorowych".

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 23:22   

Zmieniłem.

Szuan 

Wysłany: 2010-03-23, 23:31   

Tyle że jak na razie Polski nikt nie kolonizuje ani nie widać najmniejszych tego oznak. W jaki sposób chcesz zabronić budowy świątyni jakiegoś wyznania? To jest wbrew polskiej konstytucji i polskiemu prawu. To że w Sudanie ktoś strzela do Chrześcijan czy też w Arabii jest zakazana budowa świątyń chrześcijańskich nie ma nic wspólnego z polskim prawem. Jedyny sposób w jaki możesz zapobiec aby w dalekiej przyszłości nie napływali do nas obcy kulturowo emigranci jest samemu się rozmnażać, i to jak najliczniej;-) Jest to przyjemny sposób walki, do dzieła ;-)
co do inkwizycji to drogi Marianie nie wmówisz mi że to była światła i oparta na chrześcijańskim duchu instytucja ;-) Był to czarny rak na religii powstałej za sprawą Chrystusa (sam jestem katolikiem, więc piszę to co czuję). Przykładów w historii jest mnóstwo - choćby zabicie kultury Langwedocji...

Armand 
As Pik

Wysłany: 2010-03-23, 23:50   

Ależ oni właśnie użyją mechanizmów demokratycznych oraz pobłażliwości niedoinformowanych osób- jak Ty... Ja swoje zadanie wykonałem. Przeczytaj

to http://www.euroislam.pl/i...et-w-warszawie/

Jeśli nadal będziesz uważał, że to nie jest problem to ja już nie pomogę. Aha, ja już 5 lat temu bylem słuchaczem na wykładzie, gdzie za pieniądze UJ i Państwa Polskiego naukowiec pochodzenia jordańskiego głosił czysty dżihad- "Islam najlepszą obroną kobiety! Wszystkiemu winni Żydzi i prezydent "Buś"! (wymowa oryginalna) Islam to najlepsze wyzwolenie dla Europy!". Wykład zakonczył się nieprzyjemną wymianą zdań między panem dżihadystą a niektórymi studentami. O ile wiem wyklada on nadal....

http://openparachute.file...-go-to-hell.jpg

Z demonstracji w Londynie AD 2005 bodaj.

http://www.zionism-israel.com/ezine/Isllam1.jpg

Miłego błogostanu.

Szuan 

Wysłany: 2010-03-24, 00:09   

dalej nie napisałeś jak chcesz zapobiegać rozprzestrzenianiu się islamu ;-) I w jaki sposób konkretnie ktoś taki jak Ty, Marian czy tez ja możemy temu zapobiec. Ja napisałem jak to widzę, tj dalej w kolejne pokolenie przekazywać nasz wzorzec kulturowy, a ty co proponujesz? Zakazanie budowy meczetu za BlueCity nic nie zmieni oprócz zepsuciu jasnych zasad prawnych, które są takie same dla wszystkich wyznań. Jeżeli w przyszłości Arabowie będą napływać do Polski (o ile będą) to i tak będą się spotykać i modlić po swojemu nawet bez meczetów... Chyba że chcesz wzorem łukaszenki chcącemu kontrolować białoruskich Polaków odgórnie kontrolować wspólnotę muzułmańską w Polsce, tzn. budować słuszne meczety tudzież mianować słusznych mułłów. To nie będzie działać, wierz mi...

trollu 

Wysłany: 2010-03-24, 00:19   

A dlaczego nie? Pragmatyzm polityczny. Demokracja i wolność jest dla obywateli. Ci którzy nie aspirują - won za nawias. A Inkwizycji poczytaj może gdzieś indziej niż w Wyborczej.

Odpowiedz do tematu